پوشاک زنانه

خرید عمده سوتین زنانه

خرید عمده سوتین زنانه

لباس زیر زنانه، سوتین زنانه و شورت زنانه نقش مهمی در سلامتی بانوان عزیز دارند. برای همین منظور آشنایی با انواع لباس زیر زنانه اهمیت زیادی دارد. بسیاری از بانوان در طول سال درگیر بیماری های پوستی و قارچی و بیماری های زنانه هستند. اگر بدانید لباس زیر زنانه چه نقش مهمی در بیماری های زنانه دارد ،اهمیت لباس زیر برایتان دو چندان می شود.

در این مقاله از فروشگاه اینترنتی روژانو به بررسی انواع سوتین زنانه می پردازیم و کاربرد آنها را با هم برررسی می کنیم تا با نکاتی در مورد خرید سوتین زنانه آشنا شوید. برای اطلاع بیشتر از انواع شورت زنانه و نحوه مراقبت کردن از لباس زیر زنانه به سایر مقالات منتشر شده در فروشگاه اینترنتی روژانو مراجعه فرمایید. برای خرید عمده سوتین زنانه در ادامه با ما همراه باشید.

خرید سوتین زنانه در مدل های مختلف

 • سوتین اسفنجی

خرید سوتین زنانه مدل اسفنجی بیشتر برای استفاده در مجلس و معمولا در زیر لباس مجلسی مورد استفاده قرار می گیرد. بانوان برای اینکه سینه هایشان در زیر لباس خوش فرم تر به نظر برسد از این مدل سوتین استفاده می کنند. معمولا در داخل این سوتین ها اسفنج به کار رفته و بر اساس مرغوبیت مواد به کار رفته در این مدل سوتین قیمت آن نیز متفاوت است. این مدل سوتین ها برای استفاده روزمره مناسب نیستند.

خرید عمده سوتین زنانه

سوتین زنانه مدل اسفنجی

 • سوتین ژله ای یا چسبی

سوتین ژله ای مدلی جذاب و جدید است که مخصوص پوشیدن در زیر لباس مجلسی می باشد. سوتین ژله ای هیچ بندی ندارد و به بدن می چسبد و مناسب استفاده روزمره نمی باشد. درون کاپ ‌های این سوتین یک چسب ژله ‌ای قرار داده شده است که سبب چسبیدن سوتین به سینه می ‌شوند. برای خرید عمده سوتین ژله ای به فروشگاه اینترنتی روژانو مراجعه کنید.

خرید عمده سوتین زنانه

سوتین ژله ای

 • سوتین گیپور

سوتین گیپور جزو سوتین های استفاده روزانه محسوب می شود چون هم ظاهر زیبایی دارد هم از نظر راحتی برای استفاده روزانه مناسب است. این سوتین تمام سینه را پوشش می دهد و برای سینه های بزرگ نیز مناسب است.

خرید عمده سوتین زنانه

سوتین گیپور

 • سوتین شیردهی

سوتین شیردهی جزو سوتین های محبوب مادران شیرده محسوب می شود. استفاده از این سوتین ها در زمان شیردهی بسیار راحت بوده و به همین دلیل مادران شیرده به دنبال خرید عمده سوتین زنانه هستند. این مدل باعث می شود مادران عزیز هنگام شیردهی معذب نباشند. معمولا قسمت روی کاپ سوتین با دکمه باز شده و دردسر باز کردن کامل سوتین یا فشار به سینه هنگام شیردهی را ندارد. جنس آنها نخی است و کاملا مناسب سینه های زنان شیرده می باشد.

خرید عمده سوتین زنانه

سوتین شیردهی

 • سوتین فنر دار

سوتین فنردار یکی از محبوب ترین سوتین های موجود در بازار است که باعث فرمدهی و زیبا به نظر رسیدن سینه ها می شود. معمولا بانوان برای استفاده روزانه نیز از این مدل سوتین استفاده می کنند. در این نوع سوتین یک فنر پلاستیکی یا فلزی قرار داده شده است تا فرم خوبی به سینه بدهد. معمولا سوتین های فنردار در طرح های گیپور، نخی  و توری تولید می شوند. خرید عمده سوتین مدل فنردار از فروشگاه اینترنتی روژانو قابل انجام است.

خرید عمده سوتین زنانه

سوتین فنردار

 • سوتین نیم تنه

یکی از سوتین های راحتی موجود در بازار مدل سوتین نیم تنه یا ورزشی است که هنگام ورزش و تحرکات زیاد در طول روز مناسب می باشد. چون بخشی از کتف و پشت کمر را می پوشاند و در قسمت جلوی سینه هم پوشش کامل دارد و سینه را سفت و محکم نگه می دارد.

این گونه نیم تنه ها باعث جلوگیری از تعریق می شوند و جنس آن ها طوری است که برای حرکات کششی هیچ گونه مانعی ایجاد نمی کنند. مزیت اصلی نیم تنه های ورزشی قابلیت تنفس، کشش عالی و نرم بودن پارچه می باشد، از طرفی پهنای بند آن ها به گونه ‌ای است که هیچ گونه بریدگی را ایجاد نمی کنند و همچنین وزن سینه ها را به قسمت منتقل نخواهد شد.

خرید عمده سوتین زنانه

سوتین زنانه مدل ورزشی یا نیم تنه

 • سوتین دکلته

سوتین دکلته یکی دیگر از انواع مدل های به روز سوتین است. این مدل از سوتین برای استفاده روزانه مناسب نمی باشد. معمولا برای پوشیدن زیر لباس مجلسی سوتین دکلته مناسب است. چون فاقد هر نوع بند در قسمت بالای سوتین است و باعث می شود هم سینه ها فرم مناسبی پیدا کنند و سوتین در زیر لباس مجلسی مشخص نباشد.

خرید عمده سوتین

سوتین زنانه مدل دکلته

 • سوتین پشت گردنی

سوتین پشت گردنی از جمله سوتین هایی است که بیشتر جنبه زیبایی دارند و جزو سوتین های فانتزی محسوب می شوند برای پوشیدن در زیر تاپ گزینه مناسبی است.

خرید عمده سوتین

سوتین پشت گردنی

 • سوتین هارنسی

سوتین هارنس که در اصل به سوتین قفسی یا سوتین بندی شناخته می‌ شود دارای ظاهری مشابه کمربند است که از طریق حلقه ‌های فلزی و پرچ به یکدیگر متصل شده و ساختار یک سوتین را تشکیل می ‌دهد. در برخی مدل‌ها نیز دارای تزییناتی مثل زنجیر فلزی و سایر اجسام است. اما سوتین ‌هایی که در ایران با نام سوتین هارنس دار تولید می‌شوند در واقع سوتین معمولی هستند که فقط بخش هارنس آن به صورت تزیینی در سوتین به کار رفته است. جنس هارنس سوتین معمولا نخی بوده و دارای بندی از جنس همان بافت پارچه سوتین است. اما در برخی مدل ‌ها از کمربند چرمی یا زنجیر فلزی نیز برای آن استفاده می ‌شود.

خرید عمده سوتین

سوتین هارنسی

 • سوتین نخی بدون فنر

این سوتین برای استفاده روزانه بسیار مناسب است. برای کسانی که دچار حساسیت های پوستی هستند و نمی توانند سایر سوتین ها را استفاده کنند بهترین گزینه محسوب می شود. ولی این به این معنی نیست که این سوتین به سینه شما فرم نمی دهد. این مدل سوتین نیز به خاطر نوع دوختشان لیفت مناسبی برای سینه به وجود می آورند.خرید عمده سوتین بدون فنر از فروشگاه روژانو به آسانی قابل انجام است.

خرید عمده سوتین

سوتین نخی بدون فنر

 • سوتین شفاف یا نامرئی

سوتین شفاف از جنس نامرئی درست شده است که در زیر لباس مشخص نمی باشد. این نوع سوتین ها بخاطر جنس خاصی که دارند به هیچ وجه برای استفاده روزانه توصیه نمی شوند.

خرید عمده سوتین

سوتین نامرئی

فروشگاه اینترنتی روژانو

امروزه تنوع زیادی برای خرید سوتین وجود دارد. بانوان عزیز می توانند بر اساس نیاز خود و موقعیتی که در آن از سوتین استفاده می کنند مدل های مختلف را خریداری و استفاده کنند. بانوانی که حساسیت های پوستی دارند بهتر است برای خرید لباس زیر خود مخصوصا خرید سوتین و جنس و برندی که انتخاب می کنند دقت بیشتری نمایند. شما می توانید انواع سوتین زنانه را از فروشگاه اینترنتی روژانو انجام دهید. برای خرید حضوری می توانید به آدرس چالوس خیابان ایوب معادی (شیخ قطب) فروشگاه پخش پوشاک روژانو مراجعه کنید.

همچنین مقالات دیگرفروشگاه روژانو را مطالعه کنید

نوشته‌های تازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *